15x brazilské plastové žabky iPanema podle Gisele Bündchen

Sluníčko, voda, zelená tráva, horký písek a žabky – to jde k sobě! Je čas na pohodlnou, vzdušnou obuv. Pokud ještě neznáte barevné žabky značky iPanema, měli byste zbystřit. Brazilské žabky iPanema jsou fenoménem už dobrých deset let, ale až v poslední době se jim podařilo proniknout na americký trh nebo třeba i k nám. Co je na nich vlastně tak zvláštního?

Jsou exotické, barevné, veselé a nezapřou svůj původ. Skoro všechny boty z Brazílie jsou totiž tak trochu jiné… Stačí se podívat na sice netradiční, ale přesto fantastické plastové sandálky a balerínky Melissa. Další věc, kterou mají žabky iPanema společnou právě se značkou Melissa, je speciální stříkaný plast Melflex: voděodolný, hypoalergenní, 100% zdravotně nezávadný a recyklovatelný.

Nakonec možná největší podíl na celosvětovém úspěchu značky iPanema má brazilská modelka Gisele Bündchen. Žabkám propůjčila svou tvář, tělo i nohy, a jak můžete sami vidět, taková reklama prostě dokáže přesvědčit… „Za odměnu“ tedy letos dostala svou vlastní řadu žabek, nazvanou podle jejího jména. Právě tyhle pestrobarevné žabky s květinovými motivy jsme vybrali do fotogalerie.

Líbí se vám? Pokud ano, vydejte se do nejbližšího dobrého obchodu nebo e-shopu, na žabky iPanema narazíte doslova na každém kroku. Ale počítejte s tím, že jen jen jedny vám docela určitě stačit nebudou :-)