20x pánské žabky Reef - nebojte se jich!

Nejsou to jen zbytečné předsudky, co brání mužské části populace nosit v parných letních měsících praktickou vzdušnou obuv. Velký podíl na nepříliš velké popularitě žabek má také neochota se o své nohy alespoň trochu postarat, aby je pak bylo možné bez obav odhalit.

Muž, který si pravidelně zajde na pedikúru, je v našich končinách bohužel ještě stále považován za „metrosexuála“. Samozřejmě neprávem! Péče o nohy by měla u mužů patřit k naprosto standardním úkonům, podobně jako mytí vlasů nebo stříhání nehtů. Při pohledu na některé jedince je ovšem vidět, že mají problémy i se základními hygienickými návyky – pak se samozřejmě není čemu divit.

Každopádně pokud je vše v pořádku, žabky jako takové mohou muži nosit naprosto bez obav (tedy pokud jim v tom nebrání něco jiného, například vysoká politická funkce :-)). Výběr žabek na trhu je obrovský, v každém případě se ale jako vždy vyplatí trochu připlatit a investovat do značkové obuvi.

Jedním z největších výrobců pánských (a samozřejmě i dámských) žabek je surfařská značka Reef. Do fotogalerie jsme z nepřeberného množství modelů vybrali pouze dvacet, ale i tak to pro představu o specifickém a snadno identifikovatelném stylu bude jistě stačit.

„Plážová“ obuv Reef působí téměř vždy sportovně, čemuž odpovídají i použité materiály: Pevná látka, pryž, pěnová guma a syntetické materiály. V nabídce žabek ale nechybí ani kůže, semiš nebo barevný potisk. Barevné podání je živější, což opět jen posiluje sportovní charakter žabek značky Reef.

Vzhledem k použitým materiálům je většina modelů voděodolná a nebo dokonce plave na hladině – surfaři to ocení a my ostatní se alespoň budeme mít čím chlubit. Některé modely navíc obsahují zajímavou vychytávku – otvírák na lahve zabudovaný v podrážce, který se v létě u vody bude jistě hodit :-)

Tak co, pánové? Nerozmyslíte si to a nedáte žabkám přece jen šanci? Vaše nohy vám poděkují…